Kolik si v Austrálii vydělám ?

 

Množství peněz, které mohou zahraniční studenti vydělat v Austrálii, závisí na různých faktorech. Jako je typ práce, počet odpracovaných hodin a odvětví.

 

Pracovní práva pro zahraniční studenty

 

Zahraniční studenti v Austrálii mohou pracovat až 48 hodin každých čtrnáct dní (dva týdny) po celý akademický rok. Studenti mohou o prázdninách pracovat na plný úvazek.

Je důležité mít na paměti, že nelegální zaměstnávání nebo práce více hodin, než je povoleno, může mít nepříznivé účinky, včetně zrušení víz a deportace.

Austrálie má dobře zavedený systém minimální mzdy navržený tak, aby zajistil spravedlivé odměňování pracovníků. Minimální mzda, kterou řídí komise pro spravedlivou práci, je pravidelně revidována, aby byly zachovány spravedlivé mzdové standardy v různých odvětvích a regionech. V tomto článku se dozvíte více o minimální mzdě v Austrálii pro zahraniční studenty.

 

Jaká je minimální mzda v Austrálii?

 

Od 1. července 2023 činí minimální mzda v Austrálii 23,23 AUD za každou odpracovanou hodinu, což činí celkem 557,80 AUD za standardní 24 hodinový pracovní týden. To znamená nárůst o 8,6 % oproti předchozí národní minimální mzdě. Tato nová mzdová sazba nabývá účinnosti od prvního úplného výplatního období počínajícího 1. července 2023 nebo později.

 

Minimální mzda v Austrálii pro zahraniční studenty

 

V souladu s pokyny stanovenými Komisí pro spravedlivou práci začíná minimální mzda specificky platná pro zahraniční studenty pracující v Austrálii na 23,23 AUD. Pro tyto studenty to znamená výdělek $ 1,022.12 za čtrnáct dní. Tyto sazby odrážejí závazek australských pracovních předpisů zajistit spravedlivou odměnu pro zahraniční studenty, kteří přispívají k pracovní síle.

 

Kolik si v Austrálii vydělám?

 

Ponořte se do údajů uvedených v tabulce, znázorňující progresivní růst minimálních mezd v Austrálii od roku 2022 dále. Níže uvedená tabulka odhaluje měnící se vzorce mzdových sazeb v průběhu času.

Datum zahájení
Za hodinu
Za 24 hodinový týden
1. července 2022  $ 21,38  $ 513,12
1. července 2023  $ 23,23  $ 557,52

 

 

Studujte v Austrálii: Vaše cesta ke globálnímu vzdělávání s Australia Best Study!

 

Vydejte se na transformační cestu vzdělávání a kulturního ponoření do Austrálie s Australia Best Study po vašem boku. Jako přední partner pro studium v ​​zahraničí nabízíme bezkonkurenční podporu a poradenství, které vám pomohou splnit vaše akademické sny v jedné z nejznámějších světových vzdělávacích destinací.

Ať už si představujete studium v Sydney, Melbourne, Brisbane, Perth nebo Cairns máme odborné znalosti, abychom to mohli uskutečnit. Nenechte si ujít tuto neuvěřitelnou příležitost obohatit svůj život a budoucnost. Rezervujte si bezplatnou konzultaci ještě dnes a nechte Australia Best Study být vaší cestou ke vzdělání světové úrovně v Austrálii!