Potřebuješ poslat peníze do Austrálie?

Jak převod peněz do Austrálie udělat levněji?

Převod peněz do zahraničí, tedy i do Austrálie bývá vždy drahá záležitost. Banky mají většinou nevýhodný kurz a ještě si účtují vysoké poplatky za převod peněz. Převod přes banku tě bude stát i několik tisíc korun navíc. Přl převodu malých částek se to absolutně nevyplatí, mnohdy zaplatíš na poplatcích více než částku, kterou převádíš.

Jak převádět peníze výhodněji a ušetřit?

Díky internetu se otvírají nové možnosti jak převádět peníze do zahraničí výhodněji.

Na trhu je několik firem, které umožňují převody peněz do zahraničí, za zvýhodněný kurz a nízký poplatek.

Vyzkoušeli jsme několik takových firem a nejlepší zkušenost máme s TransferWise.

Jak to funguje?

Nejprve je třeba vytvořit účet/profil u TransferWise.

Co je k tomu potřeba?

Výhoda je že Vše lze udělat doma na počítači během několika minut. Je nutné zadat osobní údaje a přiložit doklad totožnosti. Celý tento postup je rozfázovaný krok po kroku. Jedinou nevýhodou je, že celý postup je pouze v anglickém jazyce.

Převod peněz do Austrálie

Samotný převod už je velmi jednoduchá záležitost.

Jak poslat peníze do Austrálie pomocí této služby, jak to funguje?

Je to snadné, máš-li účet vytvořený, tak je to v podstatě jako převod z účtu na účet. Zadáš částku, kterou chceš poslat a systém Ti přepočííá kolik příjde na druhý účet. V případě převodu peněz do Austrálie se peníze převádějí na účet TransferWise, který je u České banky.

Převádět peníze pomocí této služby výjde nejen levněji/výhodněji, další výhodou je rychlost převodu peněz. Mnohdy se ukáží peníze na účtě do druhého dne. Kdežto u banky to jsou minimálně tři čtiři dny.

jak převést peníze do Austrálie levněji.

víza do Austrálie

Pokud se chystáte do Austrálie, neváhejte nás kontaktovat. Pomocí kontaktního formuláře na stránkách a nebo napřímo pomocí Chatu. Veškerá konzultace je zdarma.