levné ubytování noc na Backpacker

levné ubytování to je backpacker a jak to tan chodí?

Bacpacker je taková ubytovna. Levná forma ubytování pro lidi kteří v Austrálii cestují a chtějí ušetřit, aby jim zbylo více peněz na zábavu a alkohol.

Je to místnost ve které jsou palandy a železné skříňky na věci, spí tam většinou šest až dvanáct lidí.

Takže málo místa hodně rušno jediné co se tam nedá je pořádně spát, když je osm lidí na pokoji tak pořád někdo příchází a odchází.

Známý mi vyprávěl jeho zážitky z noci strávené na takovéto ubytovně.

Pokud se chystáte do Austrálie, neváhejte nás kontaktovat. Pomocí kontaktního formuláře na stránkách a nebo napřímo pomocí Chatu. Veškerá konzultace je zdarma.

Ubytoval se na pokoji pro osm lidí a zaplatil 25 dolarů za noc. K tomu ještě dostal nějaké kupony na slevu do baru a na jídlo. Na pokoji našel volnou postel na vrchní palandě. Taková postel má výhodu nikdo ti nešlápne v noci na hlavu a ani tě nikdo nemůže pozvracet. On je ještě málo zkušený a neví proč se spodní postele zabírají přednostně.

Byl všední den tak si říkal, že noc bude klidnější nikdo nebude pařit až do rána, to se ale mýlil.

V noci okolo půlnoci to začalo. Zdálo se mi, že se postel se mnou začala hýbat, když jsem otevřel oči zjistil jsem že se mi to nezdá. Pod ním na posteli si to jeho spolubydlící s někým rozdával. Říkal že nebyli moc hluční, ale postel rozhýbali tak, že se bál, že z ní spadne na zem.

V tu chvíli se jen modlil, aby to nebyl nějaký běžec na dlouhou trať a že za chvíli bude konec. Měl štěstí jeho spolubydlicí to zvládnul rychle a po chvíli byl zase klid.

Ale ne na dlouho. Po deseti minutách klidu se vrátil na pokoj další spolubydlící a někoho si přivedl. Vše začalo na novo, tato dvojice však byla do toho co dělali více zabranná a asi se chtěla všem sdělit jak je to baví, byli opravdu dost hluční.

Můžu upřímě říct, že na takovéto ubytovně zažiješ mnoho zážitků a když chceš mít sex tak rozhodně doporučuji dolní postel má to své výhody.

Jestli se ale chcete vyspat tak si raději připlattě a ubytujte se na samostatném pokoji.