Proč studium v Austrálii


Když si lidé vzpomenou na Austrálii, vidí doširoka otevřené prostory křovin vnitrozemí, klokany, koaly a čistý vzduch a vodu. Austrálie může nabídnout mnohem víc, než je toto obvyklé očekávání. Mnoho zahraničních studentů se rozhodlo pro studium v Austrálii kvůli její přátelské, uvolněné povaze, vynikajícímu vzdělávacímu systému a vysoké životní úrovni.

Austrálie je v současnosti třetí nejoblíbenější destinací pro zahraniční studenty v anglicky mluvícím světě. Mnoho zahraničních studentů se tam rozhodlo studovat kvůli kulturní rozmanitosti, přátelským lidem a vysoké kvalitě vzdělání.

Globální uznání studia v Austrálii


Absolventi australských škol jsou velmi vyhledávaní díky působivé mezinárodní pověsti australského vzdělávacího systému. Tento systém je pečlivě regulován vládou, aby byly zachovány vysoké standardy vzdělávání spojené se zemí.

Životní náklady v Austrálii


Úroveň života v Austrálie patří k nejvyšším na světě. Školné a životní náklady jsou v Austrálii podstatně nižší než ve Spojených státech a Anglii. Zahraniční studenti mohou během studia pracovat na částečný úvazek, což jim umožňuje kompenzovat své životní náklady.

Rozmanitost vzdělávání


Instituce v Austrálii nabízí velké množství různých kurzů a titulů, zahraniční studenti mohou snadno najít školu a obor, který je pro ně vhodný. První rozhodnutí, které musí zahraniční studenti učinit při výběru studijního programu, je, která škola nejvíce vyhovuje jejich potřebám a zájmům. Studenti si mohou vybrat mezi univerzitami, odborným vzděláváním a výukou anglického jazyka. V případě potřeby mohou studenti snadno přecházet mezi jednou kvalifikační úrovní a z jedné instituce do druhé.

Technika


Jedním z nejatraktivnějších aspektů pro studium v Austrálii pro zahraniční studenty je důraz na vědecký výzkum. Austrálie je v čele nových technologií a inovací. Studenti, kteří studují v Austrálii, mohou využít působivé technologie a zdroje země.

Práce v Austrálii


Zahraniční studenti mohou při studiu v Austrálii pracovat až 24 hodin týdně. Je to skvělá příležitost pro ty, kteří si chtějí vydělat peníze na kompenzaci životních nákladů během pobytu, a pro studenty, kteří chtějí během studia získat pracovní zkušenosti ve svém oboru. Zjistěte několik důležitých věcí, které je třeba mít na paměti pro pracujícího studenta v Austrálii.

Pokud se i vy chystáte do Austrálie, nebo již v Austrálii jste neváhejte nás kontaktovat. Pomocí kontaktního formuláře na stránkách a nebo napřímo pomocí Chatu. Veškerá konzultace je zdarma.