Mnoho lidí přemýšlí o studiu v Austrálii, ale neví přesně co od toho očekávat. Studium v Austrálii zkušenosti, jak to vidí studenti

Předodjezdová očekávání


Mohu mluvit jen sám za sebe. Moje představa byla, že jako student se v Austrálii za 6 měsíců pobytu  naučím perfektně anglicky a vydělám si spoustu peněz. Musím podotknout, že má angličtina před odjezdem byla uplně nulová.
S odstupem času mohu hodnotit cestu do Austrálie jako velmi dobré a prospěšné rozhodnutí, kterého nelituji. Pravda je, že za 6 měsíců jsem se anglicky perfektně nenaučil a ani peněz moc nevydělal.

Studium v Austrálii zkušenosti – změna k lepšímu


Ale dnes s odstupem času musím přiznat jednu věc, která je pro mě mnohem cennější, než peníze a perfektní angličtina. Kdyby mi někdo před odjezdem řekl, že cesta do Austrálie je hlavě cesta na zkušenou, nevěřil bych. A právě zkušenosti z Austrálie jsou tím nejcennějším co jsem za své peníze dostal. V Austrálii jsem se naučil vidět a vnímat věci jinak než dříve, to mi pomohlo v mém osobním i pracovním životě.

Jako student v Austrálii získáš zkušenosti


Před odjezdem jsem byl stydlivý a neprůbojný, ani vlastně nevím jak jsem se přimněl odjet.
Už nejsem ten co stoji jen v koutu a doufá, že si ho někdo všimne, umím se prosadit a vím přesně co chci a jak toho dosáhnout. Naučil jsem se rozhodovat a nebát se dělat chyby. Chyby beru jako zkušenost, která mi napomáhá v dalším osobním růstu. Dnes vím, že nejdůležitější je se nevzdat, ten kdo se vzdá nemůže zvítězit.
Studium v Austrálii mi změnilo život od základů, všem doporučuji tuto zkušenost, která se může na začátku zdát jako ztráta času a peněz.

Pokud se chystáte do Austrálie, neváhejte nás kontaktovat. Pomocí kontaktního formuláře na stránkách a nebo napřímo pomocí Chatu. Veškerá konzultace je zdarma.