Studium a život v Austrálii může být pro mladého člověka jednou z nejpřínosnějších zkušeností. Nejen že se dokonale naučíte jazyk na úrovni rodilého mluvčího, navíc získáte rozhled a neocenitelné kontakty, které využijete ve své další kariéře. Tím že strávíte nějaký čas v prostředí, ve kterém budete odkázaní pouze sami na sebe, naučíte se samostatnosti, získáte sebedůvěru a schopnost překonávat překážky.

Kolik stojí studium v Austrálii?

Přestože se může zdát studium a život v Austrálii finančně náročné, ve skutečnosti je tomu právě naopak. Díky možnosti vyřídit si pracovní povolení ke studentskému vízu můžete pracovat během studia až 20 hodin týdně (přes prázdniny bez omezení) a na studium a pobyt si tak v pohodě vyděláte. Největší výběr škol, spolu s nejširší nabídkou pracovních příležitostí najdete pravděpodobně v Sydney, kam míří většina studentů z ČR a SR. Studovat můžete ale i v jiných městech. Jediné co pro studium a život v Austrálii potřebujete, je vyřízení výše zmíněného studentského víza a pracovního povolení, spolu se zaplaceným zdravotním pojištěním pro zahraniční studenty. Všechny tyto formality vám pomůžeme vyřídit na naší nově otevřené slovenské pobočce v Banské Bystrici, kde se o vás postará Michal.

I Michal byl v Austrálii jako student a studoval tu , teď chce tuto zkušenost předat i tobě.

Proč právě Austrálie?

Díky možnosti získání pracovního povolení ke studentskému vízu je Austrálie jednou z nejpopulárnějších anglicky hovořících zemí pro zahraniční studenty. Je zde velice kvalitní školství, které umožnuje studovat mladým lidem z celého světa. Potkáte zde spoustu nových přátel téměř ze všech zemí, o kterých jste kdy slyšeli. Studovat můžete některou ze středních škol, univerzitu či pouze jazykové kurzy. Austrálie je navíc známá krásou své rozmanité přírody, fascinujícími scenériemi, které zahrnují vše od pouští, přes pralesy až po celoročně teplý oceán s Velkým bariérovým útesem. Pokud tedy máte rádi teplo, přírodu, moře a pláže, je studium v Austrálii jednou z nejlepších možností jak spojit příjemné s užitečným.

Michala můžete kontaktovat na Tel : +421(0)917 093 674 nebo přímo na pobočce Starohorská 72 Banská Bystrica.

Pokud se i vy chystáte do Austrálie, nebo již v Austrálii jste neváhejte nás kontaktovat. Pomocí kontaktního formuláře na stránkách a nebo napřímo pomocí Chatu. Veškerá konzultace je zdarma.