Trvalý pobyt v Austrálii je snem mnoha lidí

Trvalý pobyt – za jeho získáním se skrývá mnohdy mnoho let tvrdé práce a odříkání. Předchází tomu léta nejistoty a neustálého stresu, ale je to období, kdy lidé ze sebe dokáží dostat to nejlepší co v nich je. Kupředu je žene sen o trvalém pobytu. Těm kterým se nakonec podaří jej získat nastane čas naplnění pocitem štěstí a sebeuspokojení. Tito lidé dosáhli svého velkého cíle, který může otevřít dveře k dosažení dlouhodobých životních cílů či nabízí nové možnosti. Bohužel často se stává, že mnozí už další takové cíle nemají anebo jim schází motivace tyto šance využít. Počáteční nadšení a zápal opadne a s nimi i předchozí kreativita, motivace a pracovní nadšení.

Málokdo dokáže překročit svůj stín

Mnozí z nových usedlíků jsou nespokojeni s prací kterou dělají, ale jsou moc pohodlní něco měnit. Mají jistotu práce a přísunu peněz a už se jim nechce začít něco nového, nejistého. Vždyť přece dosáhli svého cíle mít trvalý pobyt a jednoho dne budou mít i Australské občanství. Nově otevřené dveře se začínají pomalu zavírat a potenciál k dalšímu růstu upadá. Toto zákonitě nepřináší nic pozitivního ani novousedlíkovi ani jeho novému domovu.

Více článků na téma trvalý pobyt najdete zde zde

Pokud se i přesto zajímáte o trvalý pobyt v Austrálii, neváhejte nás kontaktovat. Pomocí kontaktního formuláře na stránkách a nebo napřímo pomocí Chatu. Veškerá konzultace je zdarma.