Přemýšlíš o možnosti studia a práce v Austrálii?

víza pro studenty do Austrálie co musíš splňovat.

Pokud chceš v Austrálii studovat déle než 3 měsíce a při tom legálně pracovat, budeš potřebovat studentská víza do Austrálie.

Studentská víza Tě opravňují legálně pracovat 40 hodin za dva týdny.

O studentská víza do Austrálie můžeš žádat v jakémkoli věku, i když nejsi studentem.

Co je zapotřebí k žádosti o víza pro studenty do Austrálie?

V první řadě je nutné si rozmyslet co chceš studovat a kde.

K žádosti o víza potřebuješ několik dokumentů: potvrzení ze školy, zdravotní pojištění, životopis a vyplnit formulař. Musíš také doložit, že máš přístup k dostatečným finančním prostředkům.

Žádost o studentská víza do Austrálie je v poslední době vice komplikovaná. Je nutné řádně vysvětlit důvody proč chceš v Austrálii studovat, třeba jaký to bude mít přínos pro tvoji budoucí kariéru.

Je lépe si vše zařídit sám nebo využít služeb agentury?

Když si vše zařizuješ sám/a strávíš s tím mnoho času a někdy i zbytečně utratíš více peněz. Navíc školy stejně žádnou slevu jednotlivcům nedávají.

S agenturou máš výhodu v tom, že vše potřebné vyřídí za Tebe, což je výhoda a take Ti poradí při vyplněnování všech potřebných formulářů.

Agentury mají přehled o školách a kurzech. Mohou Ti doporučit, najít tu nejlepší jaka by vyhovovala Tvým představám a požadavkům.

Většina agentur si za své služby nic navíc neúčtuje, platí je totiž školy. Tak proč nevyužít jejich služeb.

Velkou výhodou většiny agentur je, že mají zkušenosti a ví co je potřeba k žádosti o studentská víza do Austrálie doložit, můžeš tak předejít zbytečnému zamítnutí víz.

Při žádosti o víza pro studenty do Austrálie se přihlíží k mnoha faktorům a proto je nutné žádost velmi dobře promyslet a připravit.

Když si lidé vyřizují žádost o studentská viza sami, tak se mnohdy stává to, že je žádost zamítnuta na základě nějaké maličkosti, které si se mohl/a díky agentuře vyvarovat.

Vice informaci o studentských vízech zde

Pokud se chystáte do Austrálie, neváhejte nás kontaktovat. Pomocí kontaktního formuláře na stránkách a nebo napřímo pomocí Chatu. Veškerá konzultace je zdarma.