Výhody studia v Austrálii

 

Neexistuje téměř nic, co by Austrálie neměla… některé z nejlepších univerzit na světě s dostupným vzdělání, záviděníhodným životním stylem a krásnými scénickými lokalitami se zlatými plážemi a úžasnými deštnými pralesy. Není proto divu, že si zahraniční studenti vybírají Austrálii jako svou preferovanou zahraniční destinaci a počet studentů každým rokem roste! Mezi hlavní výhody studia v Austrálii patří mezinárodní zkušenosti které tu získáš. Zaměstnavatelé vyhledávají a upřednostňují  lidi se zkušenostmi ze zahraničí.

 

To jsou některé z největších výhod studia v Austrálii.

 

Studenti z celého světa

 

Austrálie je třetí za Spojenými státy a Spojeným královstvím, pokud jde o počty zahraničních studentů. Vzhledem k tomu, že studijní zahraniční programy v Austrálii jsou stále populárnější po celém světě, je Austrálie velmi dostupnou destinací pro zahraniční studenty. Školy zde vítají zahraniční studenty. Poskytují programy a služby, které jsou přizpůsobeny tak, aby studentům pomohly  co nejlépe využít jejich vzdělávací programu.

 

Australské vzdělání je uznáváno po celém světě

 

Navzdory tomu, že je Austrálie tak malý národ, je známá jako domov některých nejlepších výzkumných institucí na světe. Vysoce kvalitní akademické programy ve vědeckých oborech, jako je ošetřovatelství a zdravotnictví, chemie, biologie, zoologie a divoká příroda, matematika, technologie a inženýrství.  Výhodou studia v Austrálii je, že zde získané vzdělání které je uznáváno po celém světě.  Studijní program v Austrálii je cenným doplňkem profesního životopisu každého studenta.

 

Široký výběr předmětů

 

V Austrálii je velký výběr škol, které nabízí obrovské a rozmanité příležitosti ke studiu různých oborů. To znamená, že budete moci absolvovat kurzy související s vaším oborem. Zároveň si můžete rozšířit spektrum svého vzdělání absolvováním neobvyklých kurzů, které možná nenajdete nikde jinde.

 

Výhoda studia v Austrálii je možnost práce při studiu

 

Zahraniční studenti mohou pracovat na částečný úvazek na studentské vízum. Což  pomůže snížit náklady zahraničního studia v Austrálii. Studenti mohou pracovat až 48 hodin za 14 dní v zaměstnáních, která vyžadují pouze základní dovednosti, jako je obsluha potravin a nápojů. Toto je výhoda studia v Austrálii,  která může pomoci snížit  vzdělávací a životní náklady. V Austrálii žádná práce není považována za podřadnou. S minimální mzdou těsně pod 21 dolary za hodinu mohou studenti pokrýt velkou část svých výdajů. Mezi výhody studia v Austrálii patří možnost práce. Nejen pro to že si snížíš životní náklady, ale také získáš zkušenosti a procvičíš si jazyk v praxi.

 

Angličtina na každém kroku!

 

Studium v ​​zemi, kde je angličtina úředním jazykem, představuje pro zahraniční studenty mnoho výzev. Jednoduché úkoly, jako je nakupování, hledání práce nebo dotazování se na cestu, mohou být pro studenty výzvou. Ale Australané jsou příjemní a nápomocní lidé. Pro některé studenty může být zpočátku trochu těžké porozumět líné australské výslovnosti nebo zachytit nuance australského slangu, ale brzy si na to také zvyknou.

 

Úžasné počasí

 

Většina částí Austrálie má skvělé počasí, což je bonus pro studenty. S výjimkou některých míst zůstává klima Austrálie po celý rok mírně teplé. Pláže jsou zalité sluncem a přitahují tisíce turistů.  Je třeba mít na paměti Austrálie leží na jižní polokouli a roční období jsou obrácená a Vánoce jsou slunečné a teplé!

 

Spousta aktivit

 

Pro studenty, kteří rádi prozkoumávají přírodu, čeká nekonečné množství nezapomenutelných aktivit. K dispozici je spousta venkovních dobrodružství a studenti se mohou dostat pryč z civilizace, kdykoli si přejí! Prozkoumejte australské vnitrozemí…honba za klokany na Kangaroo Island…podívejte se na některé skalní útvary staré dvě miliardy let a vydejte se na trek v úžasně krásných deštných pralesích. Můžete zažít nádherné potápění a šnorchlování a plavat s rybami pod Velkým bariérovým útesem! Pro ty, kteří mají rádi vnitřní aktivity, je Austrálie domovem muzeí a uměleckých center světové třídy a Opera v Sydney pořádá více než 40 představení týdně.

 

Tvrdě pracujte a užívejte!

 

Australané jsou dobře známí svým bezstarostným životním stylem a studentská kultura země se neliší. Australští studenti tvrdě pracují a rozhodně berou školní docházku velmi vážně, ale mají vynikající životní rovnováhu a spoustu volnočasových aktivit. Mnoho škol  v Austrálii se nachází podél východního pobřeží a mají snadný přístup do parků, stezek a některých pláží. Lidé jsou zvyklí na život venku a studenti většinou také zapadají do řady. Existují studentské kluby věnující se téměř všem typům relaxačních aktivit a studenti mají mnoho příležitostí k relaxaci a zábavě mimo akademiky.

 

Navštivte místa v okolí

 

I když existuje mnoho příležitostí k cestování v rámci země, v okolí jsou krásná místa, kam mohou studenti jít na kratší přestávky. Nový Zéland je jen kousek odsud a mnoho tropických ostrovů jižního Pacifiku je také snadno na dosah. Nabízejí perfektní pobyty přes školní prázdniny (jarní nebo podzimní prázdniny) nebo dokonce na krátké víkendové výlety během semestru.