Jak si při práci vydělat pár dolarů?

To jsme řešili jako studenti, nějaká brigáda v zahraničí by se hodila. Trochu si přivydělat k výplat, třeba na pokrytí nákladů na jídlo nebo nájem. V té době byli v Austrálii populární garage sale. Byl to prodej všeho co lidé už nepotřebovali a chtěli se toho zbavit. Tak vše vynosili před barák na zahradu a většinou v sobotu byl garage sale.

Ten nápad se nám líbil lepší než brigáda v zahraničí

Měli jsme doma mnoho věcí, které tu zanechali studenti kteří odjížděli, tak jsme si řekli že to zkusíme. První garage sale měla úspěch a dokonce nás to bavilo. Byla to pro nás vlastní brigáda v zahraničí. k tomu jsme potkávali jsme zajímavé lidi, kteří třeba i nic nekupovali a chtěli si jen popovídat. Jiní zase rádi smlouvali, naštěstí nám kamarádi poradili ať si určíme cenu za jakou jsme ochotni věc prodat a přidáme na ni dvacet procent. Byla to dobrá taktika většinou jsme prodali věci za víc než jsme čekali a lidi byli spokojení že dostali slevu.

Co budeme prodávat dál?

Samozřejmě že jsme museli řešit kde vezmeme další levné zboži na prodej. Bylo to různé někdy jsme nakupovali na jiných garage sale nebo i v obchodě. Když byli slevy tak jsme nakoupili a poté s přirážkou přeprodali. Časem už jsme věděli co se dobře prodává a na čem se dá vydělat.

Dříve to byl dobrý způsob jak si v Austrálii přivydělat, ale dnes je vše úplně jinak. Díky internetu je vše snažší a hodně se to zjednodušilo. Dříve jsme museli inzerovat v novinách, inzerát stál minimálně dvacet dolarů. To byla velká položka za víkend jsme si tak zhruba přivydělali 100 dolarů. Nejhorší byla časová náročnost celého projektu.

Dnes to jde snadněji, jak si v Austrálii přivydělat

Díky internetu je snažší a časově nenáročné jak si v Austrálii přivydělat prodejem. Je mnoho inzertních stránek, které nabízí možnost inzerce zdarma. Díky tomu ušetříte peníze. Dokonce je jedna i v češtině cesiaslovacivaustralii.com.au, když neumíte anglicky tak to pomůže.

Pokud se chystáte do Austrálie, neváhejte nás kontaktovat. Pomocí kontaktního formuláře na stránkách a nebo napřímo pomocí Chatu. Veškerá konzultace je zdarma.