Proč studovat v Austrálii? Hlavní důvody a výhody, proč do toho jít

 

Existuje mnoho důvodů, proč si studenti vybírají Austrálii, který z nich je ten váš?

 

Pokud přemýšlíte o výhodách proč studovat v Austrálii,  je to ideální místo, kde se budete dále vzdělávat,  urychlíte svou kariéru a získáte mnoho příležitostí.

Ať už se rozhodnete absolvovat MBA, inženýrský titul, humanitní nebo anglický jazykový kurz, Austrálii je těžké překonat, pokud jde o její životní úroveň, akademickou excelenci a podporu pro zahraniční studenty.

Australská města, včetně Melbourne , Sydney , Cairns , Adelaide a Brisbane , jsou zařazena mezi 30 nejlepších světových měst pro mezinárodní studenty.

Zajímavé, že? Čtěte dále a zjistěte další důvody, proč si vybrat Austrálii jako svou studijní destinaci v zahraničí.

 

Jaká je kvalita života v Austrálii?

 

Kvalita života v Austrálii se řadí pouze za Norsko jako nejlepší na světě. Díky sofistikované infrastruktuře, špičkovým zdravotnickým službám, dynamickému rozsahu veřejné dopravy, četným službám pro studenty a poměrně dostupným životním nákladům je Austrálie rájem pro ty, kteří chtějí studovat v zahraničí. Země se také může pochlubit pěti z 30 nejlepších měst světa pro studenty z hlediska kvality života, pracovních příležitostí, životních nákladů a studentské komunity.

Australská vláda také nabízí mnoho pobídek pro mezinárodní studenty, včetně stipendií v hodnotě přibližně 200 milionů dolarů, pracovních víz v různých oborech, četných výzkumných příležitostí a možnosti získat status trvalého pobytu po ukončení studia.

 

Jaká je úroveň vzdělání v Austrálii?

 

Austrálie má národní agenturu pro regulaci a kvalitu vysokoškolského vzdělávání s názvem – Agentura pro kvalitu a standardy terciárního vzdělávání (TEQSA) . Byl zřízen australskou vládou za účelem sledování kvality a regulování univerzitních a neuniverzitních poskytovatelů vysokoškolského vzdělávání podle souboru standardů vyvinutých nezávislým panelem pro standardy vysokoškolského vzdělávání. Zákon o vzdělávacích službách pro zahraniční studenty (ESOS) navíc chrání:

  • Blaho všech zahraničních studentů.
  • Kvalita vzdělávacích zkušeností studentů.
  • Poskytování aktuálních a přesných informací.

Zvládnete anglický jazyk v Austrálii?

 

Hádej co? To je další výhoda studia v Austrálii. Pokud chcete ovládat angličtinu, Austrálie je skvělým místem, kde můžete otestovat své jazykové dovednosti.

Vše, co uvidíte a naučíte se ve třídě; budete uvádět do praxe na denní bázi. Budete pracovat na své angličtině psaním, čtením, poslechem nebo mluvením.

Nakonec váš mozek skončí uvažováním v angličtině a nebudete muset v duchu překládat ze svého prvního jazyka, abyste dostali odpověď.

 

Globální uznání

 

Absolventi australských škol jsou velmi vyhledávaní díky působivé mezinárodní pověsti australského vzdělávacího systému. Tento systém je pečlivě regulován vládou, aby byly zachovány vysoké standardy vzdělávání spojené se zemí.

 

Více důvodů proč studovat v Austrálii? Práva pro zahraniční studenty!

 

Austrálii nemůžete porazit, pokud jde o implementaci práv a ochranu spotřebitele. Má nejpřísnější ochranu spotřebitelů pro mezinárodní studenty. Podle australského zákona o vzdělávacích službách pro zahraniční studenty (ESOS) z roku 2000 splňují všechny programy nabízené zahraničním studentům přísná vládní nařízení.

 

Práce

 

Zahraniční studenti mohou při studiu v Austrálii pracovat až 24 hodin týdně. Je to skvělá příležitost pro ty, kteří si chtějí vydělat peníze na kompenzaci životních nákladů během pobytu, a pro studenty, kteří chtějí během studia získat pracovní zkušenosti ve svém oboru. Zjistěte několik důležitých věcí, které je třeba mít na paměti pro pracujícího studenta v Austrálii.

 

5 zajímavých faktů o Austrálii

 

  • Austrálie má více než 1000 institucí nabízejících přes 22 000 kurzů.
  • Země je v současné době domovem přibližně 700 000 zahraničních studentů.
  • 4 z 10 Australanů jsou migranti.
  • 30 % celkové populace Austrálie se narodilo v zámoří.Pro zjednodušeni celého procesu se obrať přímo na nás, nejen že ti ušetříme starosti, ale i čas a peníze.