Australané jsou do značné míry puritáni a chodit po městě bez trika je považované za nedůstojné a hulvátské.

 

Nudismus je zde pokládán za něco výstřeního někdy dokonce za nežádoucí věc. Nudismus se v Austrálii moc netoleruje, je považovan za vulgární a dokonce v lepším případě často pokutuje. V horším můžeš skončit až ve vazbě. Je to s podivem, když si uvědomíme jací jsou Australané pohodáři.

 

Přestože je v Austrálii mnoho pláží, tak jen mizivé procento je legálních nudistických pláží. Například v Queensland není žádná oficiální nudistická pláž.

Přesto i zde je několik pláží, kde se nudismus toleruje.

 

Není to tak dlouho co v Cairns na Esplanade bylo zakázáno se opalovat nahoře bez. Dokonce tu byla ochranka, která to kontrolovala a mohla dát i pokutu.

 

Známí, vášniví nudisti, nám vyprávěli jak se vydali na nudistickou pláž, která byla daleko za městem. Sice ne oficiální, ale velmi známá právě tím, že se tam chodí lidé opalovat bez plavek.

 

Když přišli na pláž, která je trochu zastrčená, bylo tam jen pár lidí, což je naprosto normální, v Austrálii Queenslandu nepotkáš mnoho lidí na žádné pláži.

Tak si tam našlii pěkné místečko  a rozložili deku, dali si drink a užívali sluníčka. Po chvíli spozorovali jak se k nim pomalu někdo blíží, protože byli také nazí tak jim nevěnovali moc pozornosti. Když tito lidé byli dostatečně blízko tak se začali rychle strojit do uniforem a rovnou k nim a už to začlo. Že prý porušují zákon, Nejdříve si mysleli že jde o žert nebo skrytou kameru, ale nebyla to sranda.

Chtěli je nejdříve zatknout a odvést na policejní stanici, ale po domluvě to vyřešili jen pokutou.

O sexu s Australany raději vůbec nemluv, jsou hodně stidliví

Pokud se chystáte do Austrálie, neváhejte nás kontaktovat. Pomocí kontaktního formuláře na stránkách a nebo napřímo pomocí Chatu. Veškerá konzultace je zdarma.